O nas

Działamy od 2000r. Początkowo świadczyliśmy usługi softwarowe i outsourcingowe na rzecz polskich i zagranicznych klientów. Z upływem czasu wzbogaciliśmy profil naszej działalności o organizację i kompleksową obsługę konferencji, szkoleń oraz imprez branżowych – nie tylko na terenie Polski.

Nasze autorskie rozwiązania w obszarze IT (AS-EVENT – aplikacje mobilne na wydarzenie, AS-SOK – zarządzanie konferencją wzbogacone o Platformę Cyfrową umożliwiająca realizacje konferencji online, AS-SMS / AS-Voting – obsługa SMS-ów / pilotów zdalnych, UPSA – skanowanie formularzy) wzbogacają konferencję oraz pozwalają nam na obsługę egzaminów, testów, ankiet i głosowań.

Nadal świadczymy usługi jako software house dostarczając oprogramowanie szyte na miarę o różnym spektrum zastosowań lub dopasowując nasze produkty do potrzeb naszych klientów

U nas można zakupić także klucze do testów AVEM (diagnostyka wypalenia zawodowego) i IPS (badanie osobowości w kontekście sytuacyjnym).

Misja


Misją firmy jest uzyskanie maksymalnej satysfakcji klienta przez dostarczenie usług o wysokiej jakości. Uzyskujemy to zarówno poprzez budowanie zespołów o wysokich kwalifikacjach jak i poprzez tworzenie jak najlepszych relacji z klientem. Tworzymy zgrany zespół otwarty na nowe wyzwania.

Zakres działalności


 • Organizacja szkoleń i konferencji, w tym:
  • organizacja szkoleń zamkniętych na zlecenie różnych firm,
  • organizacja szkoleń i konferencji otwartych na zlecenie firm i towarzystw naukowych,
  • organizacja wyjazdów na konferencje zagraniczne,
  • organizacja imprez szkoleniowo-integracyjnych.
 • Software house – działalność w zakresie oprogramowania, w tym:
  • tworzenie i integracja oprogramowania na zlecenie klienta (od pojedynczych modułów po kompleksowe rozwiązania wraz z wdrożeniem, szkoleniami, ewentualnymi pracami lokalizacyjnymi i konserwacją oprogramowania),
  • sprzedaż i rozwój własnych produktów softwarowych,
 • Automatyzacja i wspomaganie procesów związanych z organizacją, wprowadzaniem i analizą wyników różnego rodzaju testów, egzaminów i ankiet. Obsługa głosowań.

Firma jest też jedynym punktem dystrybucyjnym w Polsce licencji i oprogramowania do testów psychologicznych AVEM i IPS.

Więcej informacji można znaleźć na stronach odpowiednich działów.

Forma prawna


AltaSoft AL Bojdak Spółka jawna
KRS: 0000901596
REGON: 276859493
NIP: 6342396317

AltaSoft Sp. z o.o.
KRS: 0000558517
REGON: 361525651
NIP: 66342839789